Tehnika rent

Annan võimaluse oma tehnikale leida rohkem rakendust, jagades selle kasutamisvõimalust Tartu piirkonnas. Alati ei ole vaja uut tehnikat soetada, kui saab kasutada juba poest ära toodud seadmeid 🙂

Taskuhäälingu salvestuskomplekt

Kogu salvestustehnika mahub ilusti ühte seljakotti, tänu millele on mugav heli salvestama minna, kuhu iganes Sa soovid! Järgides ka hea ruumivaliku soovitusi jääb helikvaliteet superhea!

Taskuhäälingu salvestamise komplekti kuuluvad:
Helisalvesti (ZOOM H5)
2x mikrofon (Sontronics podcast pro)
2x lauastatiiv (Rode DS1)
2x kõrvaklapid (Audio Technica-AVC200)
2x XLR kaabel 1,5m
Kõrvaklappide jagaja

Tehnika ülesseadmine on lihtne ja loogiline, kuid igaks juhuks olen teinud ka videojuhendi ning olen valmis küsimustele vastama.

Hind: 30€/päev või 10€/tund

Kui vajate abi kogenud monteerijalt, siis Birgit Pilt AEGA ON taskuhäälingu tiimist saab teid aidata!

Intervjuumikrofon

Boya mikrofon BY-M1DM Dual Lavalier aitab hõlpsalt salvestada intervjuusid nutitelefoni või kaameraga. 4-meetrised kaablid ja klõpsuga kinnitatavad mikrofonid võimaldavad intervjuud salvestada eritingimustes. Võrreldes taskuhäälingu salvestuskomplektiga jääb helikvaliteet pisut kehvem, kuid on veelgi mugavam kaasaskandmiseks ja ülesseadmiseks. Ühenda mikrofon nutitelefoni kõrvaklapi auku ja oled intervjuuks valmis!

Hind: 10€/päev

Telefoni stabilisaator

DJI OM 4 stabilisaator aitab luua sujuvamaid videosid oma telefoniga. Samuti on stabilisaator hea abimees vingete panoraampiltide jäädvustamisel.

Hind: 15€/päev

Võta minuga julgelt ühendust ja küsi lisainfot: