Nõustamine

Tunned survet teha kõike rohkem ja paremini? Võime valikuterohkuses ning sotsiaalmeedias teiste elusid jälgides tunda, et mida rohkem teeme, seda edukamad oleme. Selline ootus soosib rööprähklemist, mis kurnab ning hajutab fookust päriselt heade tulemuste saavutamisel.

Sinu heaolu ja edukuse parendamiseks soovin sind aidata hoopis paari (korralikult läbimõeldud!) eesmärgi seadmisel ning nende poole liikumisel. Tasakaalustades oma elu prioriteetide abil saad luua oma elu keskendumist ning päriselt areneda just sulle olulises valdkonnas.

Soovid oma elus luua tähenduslikke muutusi? Asume teele!

Personaalprogrammi kokkupanekul olen lähtunud “vähem on rohkem” põhimõttest.

Selleks, et mõista millistele valdkondadele päriselt keskenduda, mõtestame esmalt hetkeseisu 7 eluvaldkonnas. Toetudes testi tulemusele ja sinu sisetundele nõustan sind fookuse valimisel ja eesmärkide seadmisel. Selleks, et antud eesmärgid ei jääks tühjadeks sõnakõlksudeks, olen sulle toeks reaalsete sammude planeerimisel.

Tasakaalustatud elu on võimalik, kui võtta aega selle mõtestamiseks!

Personaalnõustamise programm sisaldab:
  • Sissejuhatav kohtumine (30 min veebikõne; TASUTA)
  • 7 eluvaldkonna hindamise test (täitmine iseseisvalt ~15 min)
  • 3 kohtumist hetke olukorra mõtestamiseks, eesmärkide seadmiseks, tegevuste planeerimiseks ning protsessi vahekokkuvõteteks ning jõustamiseks (3 x 60 min veebikõne)

Loome elu, kus on parasjagu puhkust, eneseteostust, häid suhteid ja kindlustunnet!
Loome elu, kus saad tunda kergust ja leida endas uue sära.

Personaalse programmi väärtus on 191€

Lisainfo: Maret Kesküla, 53542315, maret.keskyla@gmail.com

Midagi sulle?
Broneeri aeg esimesele kohtumisele! See on tasuta!

Räägime läbi, kuidas programm toimib ning saad teha teadliku otsuse, kas oled valmis võtma minuga aega, et #lihtsalt #rahulikult sihid paika panna!

Broneeri aeg esimeseks kohtumiseks: