Koolitused

Viin läbi koolitusi, mis aitavad mõtestada igapäeva tegemistes olulisi aspekte psühholoogia teooriatest ja isiklikest kogemustest lähtuvalt. Koolitused kujunevad dialoogis osalejatega vastates just grupi vajadustele.

Aeglase filosoofia rakendamine

Aeglane filosoofia baseerub põhimõttel, et eelistades kvaliteeti kvantiteedile hoiame nii enda kui ka looduskeskkonna heaolu. Arutelurohkes töötoas tutvume aeglase liikumise põhimõtetega erinevates eluvaldkondades. Võimalik on valida, kas töötoa fookus on eraisikust, ettevõttest või KOVist lähtuv ning soovi korral ka täpsema valdkonna (nt aeglane toit, turism, mood, äri).

Kuidas tulla toime kiirest elustiilist tuleneva stressiga?

Töötoas õpime paremini mõistma, mis on stress ja läbipõlemine. Millised on sümptomid? Kuidas neil vahet teha? Kuidas ennetada läbipõlemist ja kuidas vajadusel toime tulla? Erinevate tegevuste ja arutelude käigus tutvume teaduspõhiste faktide ja mudelitega ning toome esile praktilisi nippe, mille abil saaksi enda ümber rohkem rõõmu ja saavutusi.

Tõhus ajajuhtimine

Ajajuhtimise töötoas teeme läbi meeskonnamängu, mille tulemusena peegeldame ajaplaneerimise vajalikkust ja võimalikke strateegiaid. Üheskoos avastame kasulikke nippe, kuidas olla oma tegemistes tõhusam ja seeläbi ajakasutuses tasakaalu saavutada.

Probleemide mõistlikult lahendamine

Töötoas mõtestame probleemsete olukordada olemust psühholoogilisest vaatenurgast. Osalejad saavad analüüsida enda käitumist keerulistes olukordades ning see järel omandada erinevaid meetodeid, mis aitavad probleemidega tõhusamalt toime tulla: neid paremini mõista, kommunikeerida ja lahendada.

Uuri lähemalt või esita tellimus: